Kobieca sylwetka a bielizna - w jaki sposób ją wybierać?

Bielizna damska może przysporzyć Paniom wiele kłopotów. Nie łatwo jest wybrać spośród różnorodnych rozmiarów i fasonów ten odpowiedni. W dodatku każda sylwetka jest inna. Kobiece sylwetki różnią się od siebie w zależności od wielkości bioder, rozmiaru piersi czy nawet brzucha. Jak widać, wiele elementów wpływa na dobór prawidłowej bielizny. Warto zatem poznać sylwetki kobiece, które pomogą w jej idealnym wyborze!

Szczupła figura:

Kiedy jesteś osobą nadzwyczaj drobną, to wybór dolnej części bielizny jest dość banalny. Możesz włożyć praktycznie każdy model — klasyczne figi, stringi, czy bardziej zabudowane majteczki. W każdych będziesz wyglądać odpowiednio! Jeśli jesteś do tego posiadaczką niedużego biustu, to również nieomalże każdy model stanika będzie odpowiednio się prezentować. Wizualnie piersi pomoże Ci zwiększyć tzw. push up.

Trochę nadplanowych kilogramów:

Kobiety, które mają nieco nadprogramowych kilogramów, powinny zdecydować się na majtki z wysokim stanem, które odpowiednio przylegają do ciała. Doskonale w ich wypadku sprawdzi się bielizna modelująca oraz wyszczuplająca. Aktualne modele są nadzwyczaj wygodne. Wykonuje się je z materiałów przepuszczających powietrze, także nie martw się – nie będziesz odczuwać żadnego dyskomfortu nosząc taką bieliznę. Należycie dopasowany model jest w stanie uwydatnić Twoje atuty.

Najważniejsze by bielizna podobała się Tobie!

Bielizna powinna Ci się podobać, nawet jeśli zdecydujesz się na model korygujący. Obecnie nie należy rezygnować z tej cechy, ponieważ każda bielizna może mieć koronkowe, szykowne wstawki oraz dodawać Ci kobiecości. Zostało udowodnione naukowo, że jeśli ubierasz wysokiej klasy bieliznę, która jest piękna oraz prawidłowo leży na ciele, to mimo tego, że nikt jej nie ogląda, Twoja pewność siebie jest o wiele wyższa.

Najgorzej jest z wyborem właściwego stanika!

Wybór stanika jest bardzo trudny dla niejednej kobiety. Musi znać swój rozmiar, zarówno miseczki, jak i obwodu. Do tego jeszcze wybrać odpowiedni fason. Ponieważ jest ich sporo, zadanie to nie należy do najłatwiejszych. Jeżeli nie jesteś pewna co do rozmiaru czy fasonu, wybierz się do profesjonalnego sklepu, w którym dowiesz się, który model będzie dla Ciebie odpowiedni. Musi być dopasowany do ciała, i nie może być za mały oraz za duży!

Tagi artykułu:
Informacje:
Ocena:
0.00/0
Oceń artykuł:

Komentarze 0

Brak komentarzy

Arykuły w kategorii Moda i uroda

Bielizna damska może przysporzyć Paniom wiele kłopotów. Nie łatwo jest wybrać spośród różnorodnych rozmiarów i fasonów ten odpowiedni. W dodatku każda sylwetka jest inna. Kobiece sylwetki różnią się od siebie w zależności od wielkości bioder, rozmiaru piersi czy nawet brzucha. Jak widać, wiele elementów wpływa na dobór prawidłowej bielizny. Warto zatem poznać sylwetki kobiece, które pomogą w jej idealnym wyborze!Szczupła figura:Kiedy jesteś osobą nadzwyczaj drobną, to wybór dolnej części bielizny jest dość banalny. Możesz włożyć praktycznie każdy model — klasyczne figi, stringi, czy bardziej zabudowane majteczki. W każdych będziesz wyglądać odpowiednio! Jeśli jesteś do tego posiadaczką niedużego biustu, to również nieomalże każdy model stanika będzie odpowiednio się prezentować. Wizualnie piersi pomoże Ci zwiększyć tzw. push up.Trochę nadplanowych kilogramów:Kobiety, które mają nieco nadprogramowych kilogr...